Polski Angielski Niemiecki Czeski

Gala Karnawałowa

Gala Karnawałowa Print
Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze zaprasza na Galę Karnawałową, która odbędzie się w piątek, 21 stycznia br., o godz. 19.00 na sali koncertowej.

Gala Karnawałowa, koncert pod dyrekcją Mirosława Jacka Błaszczyka w wykonaniu: Joanna Woś (sopran), Paweł Juryś (trąbka), Seweryn Wróbel (trąbka), Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Dolnośląskiej; w programie: Giuseppe Verdi - Scena i Cavatina Elwiry z opery Ernani, Uwertura Moc przeznaczenia, Aria Violetty z opery Traviata, Antonio Vivaldi - Koncert na dwie trąbki i orkiestrę C-dur, Gioacchino Rossini - Cavatina Rozyny z opery Cyrulik Sewilski, Johann Strauss - Odgłosy wiosny, Pizzicato Polka, Charles Gounod - Walc z Romeo i Julia, Johann Strauss - Explosion polka op. 43, Franz Lehár - Miłość to niebo na ziemi z operetki Paganini, Johann Strauss - Aria Adeli z operetki Zemsta nietoperza.

Galeria zdjęć

Ostatnie aktualności

Wszystkie aktualności

Pogoda w regionie

copyrights © 2010 - Wszelkie prawa zastrzeżone. design: Encja.com

encja.com parp

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013